Miesto pre projekty a investorov
Hľadať inzerát č.

Strata hesla

Prihlásenie
Pridať inzerát Registrácia
Vyhľadávanie
Cena do
Novinky e-mailom

Novinky, ktoré Vám možno zarobia prvý milión.

Najnovšie inzeráty

Vázané koláče - tradice

Středočeský kraj, 27.05.2016, Služby

Hľadám investora 400 000 Kč


Produkty pre farmárov

Banskobystrický kraj, 27.05.2016, Obchod

Hľadám investora 10 000 € + Dohodou


Výstavba verejného Akvária/Terária, tropický svet

Bratislavský kraj, 27.05.2016, Iné

Hľadám investora Dohodou


Spoločník do chovu zvierat

Trenčiansky kraj, 27.05.2016, Poľnohospodárstvo

Hľadám investora 10 000 €


Projekt na spracovanie tabuľového skla a zrkadiel

Trnavský kraj, 27.05.2016, Priemyselná výroba

Hľadám investora 1 500 000 € + Dohodou


Najnovšie inzeráty

Často kladené otázky


 • Čo je to HladamInvestora.sk?

  HladamInvestora.sk je špecializovaným trhovým miestom, kde sa stretá ponuka a dopyt po investičnom kapitáli, odbornej pracovnej sile, partneroch a spoločníkoch v podnikaní, sponzoringu, peniazoch a v neposlednej rade o kúpe a predaji všetkého čo súvisí s firmou a podnikaním. Na Slovensku doteraz neexistovalo takého špecializované trhové miesto.

 • Je HladamInvestora.sk zdarma?

  Využívanie základných služieb HladamInvestora.sk je bezplatné. Spoplatnené sú rozšírené služby, napríklad uverejnenie inzerátu exkluzív, zobrazenie kontaktu na neverejný inzerát, registrácia investora.

  Aby sme vedeli naše služby zdokonalovať je nevyhnutné aby bol projekt z dlhodobého hľadiska ekonomicky sebestačný. Preto aj časť našich služieb je spoplatnená a každé využitie rozšírených platených služieb nám pomáha sa rozvíjať. 

 • Ako môžem uverejniť inzerát na HladamInvestora.sk?

  Pokiaľ chcete pridať inzerát ako neregistrovaný užívateľ, kliknite na voľbu "Pridať inzerát" v pravo hore a vyplňte údaje. Po odoslaní kompletného formulára bude váš inzerát odoslaný administrátorovi na kontrolu. Každý inzerát prechádza redakčnou kontrolou.

  Ak si prajete zverejniť inzerát ako zaregistrovaný užívateľ, najskôr sa prihláste a následne kliknite na voľbu "Pridať inzerát" a vyplňte údaje. Po odoslaní kompletného formulára je váš inzerát odoslaný administrátorovi na kontrolu. Uverejňovanie obyčajných inzerátov na HladamInvestora.sk  ako aj registrácia sú BEZPLATNÉ.

 • Ako môžem k inzerátu pripojiť fotografie?

  Počas postupu uverejňovania inzerátu nájdete pokyny aj na pripojenie fotografie. Jednoducho sa riaďte nimi. Postup pri posielaní fotografií je jednoduchý, ku každému inzerátu môžete ako neregistrovaný užívateľ poslať až 4 (štyri) fotografie, po zaregistrovaní a prihlásení ich môžte pridať až 7 (sedem). Uverejňovanie fotografií na HladamInvestora.sk je BEZPLATNÉ.

 • Ako upravím uverejnený inzerát?

  Ak ste registrovaným používateľom, vaše inzeráty môžete po prihlásení upravovať prostredníctvom položky "Moje inzeráty" v užívateľskom menu v pravom stĺpci. Pokiaľ ste inzerát pridali ako neregistrovaný užívateľ, vaše inzeráty nemôžete ďalej upravovať.

 • Ako dlho bude môj inzerát uverejnený na HladamInvestora.sk?

  Inzeráty sa udržiavajú uverejnené podľa nastavenia doby platnosti ktorú ste si zvolili pri zadávaní inzerátu - od 1 mesiaca až po neobmedzene. Po uplynutí tejto doby sa inzerát odstráni. Pred úplným odstránením inzerátu vás e-mailom upozorníme na možnosť predĺženia platnosti inzerátu.

 • Ako môžem odstrániť uverejnený inzerát?

  Ak ste registrovaným používateľom, vaše inzeráty môžete po prihlásení odstrániť prostredníctvom administrácie inzerátov pod názvom "Moje inzeráty", ktorá sa nachádza v užívateľskom menu v pravom stĺpci.
   
  Pokiaľ ste inzerát pridali ako neregistrovaný užívateľ, vaše inzeráty môžte odstrániť kliknutím na odkaz ktorý vám bol po úspešnom vložení inzerátu pre tento účel odoslaný na váš mail. V prípade že ste mail neobdržali alebo ho omylom vymazali, obráťte sa na nás prostredníctvom kontaktného formulára.

 • Ako sa môžem vyhnúť podvodu?

  Sme presvedčení, že najistejším a najbezpečnejším spôsobom transakcie je predchádzajúce osobné stretnutie (nie riešenie dôležitých vecí cez e-maily alebo telefón). Pri komplikovanejších transferoch odporúčame využiť právne služby a dostatočne zabezpečiť najmä prevod finančných prostriedkov.

 • Čo typicky robia potenciálni podvodní predajcovia?

  • Populárne drahé položky predáva za podozrivo nízku cenu.
  • Neposkytne overiteľné telefónne číslo.
  • Presvedčuje vás, aby ste nepoužívali platobné služby, ktoré poskytujú ochranu.
  • Uvedie inú adresu, ako uviedol na strane s podrobnosťami položky.
  • Odporúča neznámu platobnú službu.
  • Opakovane nereaguje na telefonické volania alebo e-maily.
  • Opakovane sa vyhovára, prečo ste ešte nedostali položku.
  • Nie je ochotný poskytnúť vám použiteľné sledovacie číslo zásielky.

 • Ako môžem zaplatiť za služby?

  Spoplatnenie je zabezpečené prostredníctvom SMS platby z mobilného telefónu všetkých slovenských operátorov (T-Com, Orange, O2). Službu technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o.

 • Musím vyplniť fakturačné údaje ak nepotrebujem daňový doklad?

  Áno, vyplniť ich musíte. Avšak aké údaje vyplníte, na také vám bude vystavený daňový doklad!
   
  Čiže ak máte záujem o platenú službu, tak systém vyžaduje vyplnenie vašich fakturačných údajov za účelom, aby sme vám vedeli dodať daňový doklad pre potreby vášho účtovníctva. Preto prosím dbajte na správnosť vkladaných informácií (názov spoločnosti, ulica, mesto, ičo, ič dph, dič a ďalšie), nakoľko dodatočná úprava fakturačných údajov nie je možná. Po zaplatení vám systém automaticky vygeneruje ostrú faktúru (daňový doklad), ktorý si môžete (nemusíte ak nechcete) následne stiahnúť zo stránky www.mypay.sk po zadaní vášho telefónneho čísla z ktorého ste platbu uskutočnili.

Pridajte si inzerát zadarmo aj bez registrácie


Fotky a dokumentácia k inzerátu zdarma!


Chcete byť investorom?

> zavrieť <