Portál HladamInvestora.Sk  je trhovým miestom, kde sa stretáva ponuka a dopyt po investičnom kapitáli, partneroch a spoločníkoch v podnikaní, peniazoch a v neposlednom rade o kúpe a predaji všetkého čo súvisí s firmou a podnikaním.

 

Prečo inzerovať u nás?

  • Podanie inzerátu je zadarmo
  • Jednoduchá registrácia a správa inzerátov
  • Špecializujeme sa na biznis a kapitál
  • Priame cielenie a vysoká efektivita
  • Summary Executive zadarmo

 

Hľadáte investora?

Ak nemáte kapitál na rozbeh firmy a uvažujete o investorovi, ste na správnom mieste. Podaním inzerátu si zvýšite šance na úspech. Investori sa o vás a vašom projekte dozvedia prostredníctvom inzerátu na našom portáli. Na HladamInvestora.Sk sa registrujú investori z najrôznejších oblastí, lokality a s rôznou výškou kapitálu. Každý investor vyjadril súhlas s etickým kódexom investora, čo vám garantuje férovosť prístupu investora.
 

Investori majú inzeráty po ruke a môžu vás kedykoľvek osloviť

Ak štartujete nový biznis alebo vám chýbajú prostriedky na financovanie perspektívneho projektu, jednoducho si podajte inzerát. Ak váš inzerát upúta investora, nič už nebráni tomu, aby ste uzavreli výhodný biznis.
 

Vyhľadávanie spoločníkov a partnerov

Podnikáte sám a chýba vám odborná pomoc, mentor s know how s ktorým vybudujete spoločný a úspešný biznis? Pridajte si inzerát alebo jednoducho kontaktujte inzerentov so zameraním na vyhľadávanie spoločníkov do firmy.
 

Podanie inzerátu je bezplatné

Využiť vám ponúkame aj naše rozšírené služby, ktoré vám zaistia vyšší komfort a vyššiu efektivitu inzercie. Prezrite si náš cenník služieb.


Veľa úspechov v podnikaní praje prevádzkovateľ portálu.