Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Rozšírenie stolárskej činnosti v Holandsku

30.000 
Hľadám partnera-investora, spoločníka alebo spolupracovníkov pre vykonávanie a spoluprácu v stolárskej výrobe v Holandsku. Som súkromný podnikateľ pracujúci v Holandsku ako stolár. Ponúkam stolárske práce, tesárske práce, pokládku podláh, výroba nábytku na mieru. Mám zmluvu s holandským odberateľom, pre ktorého realizujem zákazky, ktorých počet a objem sa zväčšuje. Disponujem novou automobilovou dodávkou a náradím. Hľadám spoločníka (partnera), s ktorým by som vedel realizovať väčšie množstvo objednávok spoločne. Spôsob spolupráce by bol na dohode. Je možné sa podnikateľsky spojiť do spoločnej firmy (zdieľať náklady a zisky spoločne) alebo iba pracovať cezo mňa. Prácu pre holandského odberateľa viem zabezpečiť aj pre niekoľko šikovných pracovníkov. Viac informácii poskytnem v prípade prejaveného vážneho záujmu.

Hladaminvestora.sk hľadá partnera s finančným produktom

Pre expanziu našej platformy Hladaminvestora.sk hľadáme partnera s ktorým dokážeme poskytnúť finančný produkt našim koncovým klientom – majiteľom firiem a projektov - za účelom ich rastového financovania. Disponujeme rôznymi projektami, v rôznych štádiách ich životného cyklu s rôznymi podmienkami a požiadavkami na financovanie. Pre časť klientov existuje priestor na poskytnutie rastového kapitálu, napríklad formou dlhového financovania, alebo špecifického druhu financovania (projektové financovanie, equity investície, rizikový kapitál, minoritné pozície, ....), ktoré by bolo možné nastaviť v zmysle konkrétneho produktu financovania.

Kúpa Domu seniorov, prevádzkovateľ zabezpečený

475.000 
Súrne hľadáme investora, človeka, ktorý má aktuálne voľné finančné prostriedky a dokáže kúpiť do svojho vlastníctva postavený dom seniorov. Stavba je tesne pred dokončením a kolaudáciou. Lokalita - východné Slovensko, Prešovský kraj. Krásne prostredie. Zariadenie má vydané súhlasné vyjadrenie Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR ohľadom toho, že zariadenie spĺňa ich požiadavky. Znalecká hodnota nehnuteľnosti je aktuálne vo výške 550 000 €. Znalecký posudok k dispozícií. Existujúca spoločnosť (prevádzkovateľ domu seniorov) má záujem poskytovať služby pre seniorov v tomto objekte a v krátkom horizonte od investora odkúpiť celé zariadenie za dohodnutých podmienok. Podrobnosti budú vysvetlené vážnemu záujemcovi. Potrebujeme rýchle a seriózne jednanie.