Zdroj: Studentstartup.sk

Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2018 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky. Zároveň im to má pomocť pri transformácii ich inovatívnych riešení do reálneho podnikania. 

Študentské startupy s najvačším potenciálom vyberie komisia zložená zo skúsených, úspešných podnikateľov, ako aj zástupcov našich reklamných partnerov, mediálnych partnerov ako aj spolupracujúcich organizácií.  


•  Komisia vyhodnotí pať najlepších študentských startupov podľa jednotlivých kategórií:
a) Veda, medicínske technológie
b) Informačné technológie, mobilné technológie, web
c) Priemyselné technológie, technické riečenia, robotika
d) Životné prostredie, zelené technológie
e) Otvorená kategória pre ostatné nápady

Z týchto 5 víťazov jednotlivých kategórií, ktorí budú vyhlásení a odmenení na slávnostnom evente  vyberie absolútneho víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2018 v septembri v Kodani.

•  Stráviš tu pať dní spojených s top mentoringovým programom, s možnosťou networkingu so študentskými startupmi z celého sveta ako aj s možnosťou prezentácie svojho startupu pred európskymi finančnými investormi.

•  Novinkou bude udelenie špeciálnych cien TV JOJ za marketingovú stratégiu startupu a inovatívne prezentačné video pre startup. Víťazi oboch špeciálnych cien budú odmenení marketingovou kampaňou v hodnote 5000,- EUR na sociálnych sieťach TV JOJ.

Viac informácií nájdeš na www.studentstartup.sk. Uzávierka prihlášok je 3.6. 2018